kat decoratie

Winkelmandje

Je mandje is leeg

Ontdek onze producten en steun de zwerfkatten!

Bekijk shop

Begin met typen om te zoeken

Probeer bijvoorbeeld een kattennaam, een productnaam of een onderwerp.

↑ ↓ navigeren enter openen
Boy en Marius

Boy en Marius

Boy en Marius

Over Boy en Marius

Lieve Boy,

toen ik terug kwam van een vakantie anderhalf jaar geleden mocht ik niet alleen Marius meenemen maar ook jou!
Zoals een echte straatkater betaamt was jij in de eerste instantie niet zo van al dat menselijke contact.
Langzaam maar zeker begon je te ontdooien en na anderhalf jaar samen te hebben gewoond zijn we de grootste vrienden geworden.
Met Marius kon je altijd leuk spelen en gelukkig kun je dat nu nog steeds omdat jullie samen zijn geplaatst.
En wat was jij een stoere kater toen je hier weg moest, zelfs je nieuwe mama heeft je nagels al mogen voelen.
Geniet van je welverdiende gouden mandje jongen. Mijn hart heb je gestolen.

Heel veel liefs,
je pleegmama Samantha

Graag geef ik je een verhaal hoe Marius en Boy het in hun thuis hebben.
Het zijn twee katers elk met hun eigen trekjes en grappen, angsten.
Marius is een jonge spring in het veld die rondspringt van hier naar ginder, pret heeft maar vooral aandacht vraagt en in je armen komt liggen als een kleine peuter met zijn pootje in je nek liggend je omarmend. Op dit moment nestelt hij zich op mijn schoot terwijl ik dit neerschrijf; zijn manier om te zeggen nu is het aan ons. Boy was in het begin zeer schichtig en bang, bij hem heb ik bachbloesem opgestart. Nu na een paar maand, komt hij bij in de zetel zitten, geeft kopjes en zit te wachten tot ik hem aandacht geef en knuffel. Boy heeft veel meegemaakt maar achter zijn ruwe bolster zit een ware lieverd. Als ik ga slapen komt Marius zich nestelen in mijn armen, Boy gaat onder het bed liggen.
Als ik naar de keuken ga, heb ik twee poezen die me volgen.
Ik heb kennis van alternatieve geneeswijzen en volg ook nog een cursus specifiek daarvoor. Bijvoorbeeld geef ik Marius die wat gevoelig is aan zijn ogen Euphrasia druppels.
Ik heb elke dag zoveel vriendschap van mijn poezen dat ik dit iedereen kan aanraden.
Prettige anekdote is ook dat als ik in januari met de griep in bed heb gelegen dat Marius niet van mijn zijde is geweken en me warm heeft gehouden en geknuffeld. Boy deed het vanop afstand maar kneep zijn oogjes zacht dicht.

 

Boy en Marius

Geplaatst
Kater | 25 jaar | 01-04-2001

Eigenschappen

Kan met katten Ja
Kan met honden Nee
Kan met kleine kinderen Nee
Binnenkat Niet gespecificeerd
Naar buiten Niet gespecificeerd
Bij fulltimers Nee

Speciale Aandacht

Aids positief

Deel Boy en Marius

Link gekopieerd!

Scroll of dubbelklik om in te zoomen
Boy en Marius
/

Zwerfkat in Nood II is een vereniging zonder winstoogmerk (VZW) die de allerkleinsten, de zieken of gehandicapten onder de zwerfkatten hulp wil bieden.

Contactinfo

t.a.v. Zwerfkat in Nood II
Kraaibornstraat 49
3700 Tongeren
Belgiƫ

STEUN ONS

Trooper Donate

© 2026 Zwerfkat in nood II