Cammy en Carrie
Over Cammy en Carrie
Cammy en Carrie:
Dag mijn lieve kleine meisjes,
Wat is het stil in huis zonder jullie, de vechtpartijen, het geklets van Carrie, de ondeugende toeren van Cammy….. Even leek het of niemand jullie zag staan, maar dan kwam er plotseling een jong koppel voor Cammy kijken.
De klik was er meteen, en omdat Carrie dan alleen achterbleef, besloten ze haar er ook erbij te nemen. Carrie ging meteen dank je wel zeggen, en legde zich bij hen neer en begon heel hard te spinnen.
Ze kwamen jullie ophalen, en de verliefde ogen van Niels en Nikkie naar jullie toe, zei genoeg ! Cammy heeft meteen al aan Niels laten weten, wat zij leuk vindt om te doen bij het spelen. Carrie deed niets liever dan spinnen en zich laten aaien door Nikkie. Wat heb ik nog even kunnen lachen en genieten van jullie, alvorens jullie vertrokken.
Aldo en Amina missen jullie ook, ze hebben jullie de hele avond gezocht. Wie gaat Aldo nu moeten wassen hé ? Onze “judoka’s” zijn vertrokken naar hun gouden mandje, en ik weet zeker dat het dat is. Ook jullie gaan er in de watten gelegd worden, en jullie verdienen dat ook.
Wel meisjes, jullie beide , Cara en Charel waren een heel aangenaam nestje om op te vangen . Allen hebben jullie een plaats veroverd in ons hart, en vergeten doen we jullie niet. Het ga je goed lieverds…….
Liefs van je opvangouders Bina en Chris x