kat decoratie

Winkelmandje

Je mandje is leeg

Ontdek onze producten en steun de zwerfkatten!

Bekijk shop

Begin met typen om te zoeken

Probeer bijvoorbeeld een kattennaam, een productnaam of een onderwerp.

↑ ↓ navigeren enter openen
Lilly en daisy

Lilly en daisy

Lilly en daisy

Over Lilly en daisy

Deze schaapjes werden van de slacht gered.
 

Onze Lilly...
 
Dit is Lilly, 1 van de twee schaapjes die we van de dood hebben gered. Gehandicapte Lilly, samen met haar mama Daisy.
We mochten de wei gebruiken van onze huisbaas van Villa Vagebond, waar ze lekker kunnen grazen en dartelen!
Lilly is een maand of 4/5 en kan niet op haar voorpootjes staan. Haar voorpootjes leunen op de knietjes, en zo sjeest ze het weiland door. Wij waren haar laatste optie, de dood kwam heel dichtbij.
Ondertussen heeft onze dierenarts haar bekeken en nu is het duidelijk wat ze heeft.
Lilly heeft arthrogrypose. Dit is een aangeboren afwijking, waardoor ze haar knietjes niet kan strekken. Zulke lammen behoren een paar dagen na hun geboorte te worden geopereerd, maar dit is bij Lilly niet gebeurd.
Onze dierenarts heeft Lilly grondiug nagekeken en een operatie is niet nodig, Lilly kan perfect (op haar manier) functioneren.
Ons Lilly amuseert$ zich samen met haar mama. En wij? Wij zijn zo vertederd... Ze zijn zo gelukkig in het weitje, samen met de ganzen. Zalig gewoon <3
Lilly en mama Daisy zijn vrij voor adoptie, maar moeten samen geplaatst worden.



Video's

Lilly en daisy

Geplaatst
Poes | 9 jaar | 12-03-2017

Eigenschappen

Kan met katten Nee
Kan met honden Nee
Kan met kleine kinderen Nee
Binnenkat Nee
Naar buiten Afgeschermd naar buiten
Bij fulltimers Nee

Deel Lilly en daisy

Link gekopieerd!

Scroll of dubbelklik om in te zoomen
Lilly en daisy
/

Zwerfkat in Nood II is een vereniging zonder winstoogmerk (VZW) die de allerkleinsten, de zieken of gehandicapten onder de zwerfkatten hulp wil bieden.

Contactinfo

t.a.v. Zwerfkat in Nood II
Kraaibornstraat 49
3700 Tongeren
Belgiƫ

STEUN ONS

Trooper Donate

© 2026 Zwerfkat in nood II