kat decoratie

Winkelmandje

Je mandje is leeg

Ontdek onze producten en steun de zwerfkatten!

Bekijk shop

Begin met typen om te zoeken

Probeer bijvoorbeeld een kattennaam, een productnaam of een onderwerp.

↑ ↓ navigeren enter openen
Raccoon 120

Raccoon 120

Raccoon 120

Over Raccoon 120

Lieve Raccoon,
Mijn eerste zelfgevangen zwerfkatje. Wat was ik trots!
Dat trotse gevoel maakte echter snel plaats voor onzekerheid, want ik nam je mee naar huis en je vloog letterlijk langs de muren omhoog. Waar moest ik beginnen?
De bench was een verademing voor ons allebei. Jij voelde je veilig en ik was blij dat er een plekje was waar ik je rustig mocht benaderen.
Dat je tijd en heel veel geduld nodig had wist ik, maar het leek of we elke dag opnieuw begonnen. 's Avonds mocht ik je aaien in de bench en af en toe hoorde ik je zachtjes spinnen, maar 's ochtends was je weer die wilde, schuwe kat die niemand vertrouwde. Beetje bij beetje kroop je uit je schulp en mocht ik al in je kamer zitten terwijl jij rond rende en speelde met je zusjes en broertje.
Inmiddels had Celine op je gereageerd, ze was naar je komen kijken en was meteen verkocht. Dat je veel tijd en geduld nodig had maakte haar niet uit, ze wilde je alle tijd geven die je nodig had. Ineens was er de ommezwaai. Je liep de hele dag met je staart kaarsrecht de lucht in en begon al te spinnen zodra ik de kamer binnen kwam.
Celine kwam nog een keer naarje kijken en je reageerde zo goed op haar dat we wisten dat jouw logeerpartijtje bij mij snel voorbij zou zijn.
Vandaag was het dan zover. Heel dapper liep je het reismandje in en heel dapper deed ik het deurtje dicht.
Lieve Raccoon, jij hebt me de kans te geven om een doodsbang, schuw en wantrouwend katje alle liefde en verzorging te geven die nodig is om ervoor te zorgen dat je je fijn voelt bij ons mensen. Dat je ons vertrouwt en dat je gelukkig bent. Dank je wel daarvoor. Ik zal je missen kleintje!
Liefs je opvangmama Romy

Reactie eigenaar:
Hallo allemaal,
Even een mailtje vanuit mijn nieuwe huis. Gistermiddag ben ik met mijn nieuwe baasje naar mijn nieuwe huis gegaan. Thuis gekomen heeft ze mij mijn eigen kamer laten zien. Mooi zeg, maar wel een beetje eng. Daarom ben ik even een tijdje in mijn mandje blijven liggen. Mijn baasje is steeds naar mij komen kijken en bij mij komen zitten. Gelukkig was ik na een paar uurtjes niet meer zo bang. Ik ben zelfs op de schoot van mijn nieuwe baasje gaan liggen. Als mijn baasje mij over mijn kinnetje aait laat ik me op mijn rug vallen en begin ik te spinnen.
O ja, ik heb ook al goed gegeten, gedronken en heb mijn kattenbak al gevonden en gebruikt natuurlijk.
Mijn grote broer Zorro heb ik ook ontmoet. Ik ben niet bang voor hem, maar we zijn nog geen vrienden. Hij gromt een beetje naar me, maar is stiekem wel met zijn staart aan het kwispelen. Dus ik denk dat hij me binnenkort wel aardig gaat vinden.
Gisteravond toen mijn baasje ging slapen ben ik lekker gaan miauwen, en het lukte... Ik mocht van mijn kamer af en heb lekker de hele nacht door het  huis mogen lopen. Zorro zat op zolder dus ik had het rijk voor mij alleen. Ik heb heerlijk op het voeteneind van het bed van mijn baasje geslapen. Ja, nu mag dat nog, als ik groot ben niet meer. Nu ben ik door het hele huis aan het lopen, ja als de deur van de slaapkamer open gaat dan piep ik er snel tussenuit.
Nou dag lieve opvangmama en papa en natuurlijk Keane, Oasis en Muse. O ja en mijn andere drie vriendjes. Ik mail snel weer.
Poot Raccoon

Raccoon 120

Geplaatst
Poes | 19 jaar | 29-05-2006

Eigenschappen

Kan met katten Nee
Kan met honden Nee
Kan met kleine kinderen Nee
Binnenkat Niet gespecificeerd
Naar buiten Niet gespecificeerd
Bij fulltimers Nee

Deel Raccoon 120

Link gekopieerd!

Scroll of dubbelklik om in te zoomen
Raccoon 120
/

Zwerfkat in Nood II is een vereniging zonder winstoogmerk (VZW) die de allerkleinsten, de zieken of gehandicapten onder de zwerfkatten hulp wil bieden.

Contactinfo

t.a.v. Zwerfkat in Nood II
Kraaibornstraat 49
3700 Tongeren
Belgiƫ

STEUN ONS

Trooper Donate

© 2026 Zwerfkat in nood II