kat decoratie

Winkelmandje

Je mandje is leeg

Ontdek onze producten en steun de zwerfkatten!

Bekijk shop

Begin met typen om te zoeken

Probeer bijvoorbeeld een kattennaam, een productnaam of een onderwerp.

↑ ↓ navigeren enter openen
Yoni 118

Yoni 118

Yoni 118

Over Yoni 118

Lieve Yoni,
Na eerder vandaag afscheid te hebben genomen van je zusje Yoekie, ben jij nu dan ook vertrokken naar je nieuwe baasje. Vlak voordat ze je kwamen halen, heb je nog heel hard liggen spinnen op mijn schoot. Ik vraag me altijd af of katjes dat aanvoelen. Dat maakt het niet makkelijker om je zo te laten gaan. Maar het is een hele troost om te weten dat je daar super verwend gaat worden.
Je bent gevangen d.m.v. een vangkooi in Rutten en je was in het begin geen katje om zonder handschoenen aan te pakken. Toch heb ik je altijd zo uit de bench kunnen pakken. Het heeft een paar weekjes geduurd, maar toen was je dan ook helemaal om. Je wist opeens hoe fijn het is om geknuffeld te worden. En je bent zeker, samen met je broertje Yammie, de aanhankelijkste van het nest geworden. Je reist op mijn arm mee door het hele huis, ligt om de haverklap op schoot of komt al spinnend naar me toe gelopen. Je hebt dan ook een heel hard stemmetje om om aandacht te vragen. Je was echt de aanvoerder van het stel. Mijn slippers waren niet veilig. Stoeien vind je geweldig, vooral met je broertje Yammie.
Je gaat wonen bij Mario. Je mag om te wennen lekker slapen op zijn slaapkamer. Jouw kattenbak en de rest staan er al klaar. Een heerlijke leren poef om op te liggen, een bed en bureau om onder te kruipen als het wat eng wordt. De leverworst is al gekocht, want daar ben jij  wel heel gek op. Lekker slapen op bed. Bovendien krijg je ook nog gezelschap van Simba, een kater van zes jaar oud. Jij gaat de mooie naam Shadow krijgen. Je gaat trouwens heel dicht bij ons in de buurt wonen, ook in Landgraaf. Dus misschien zien we elkaar nog wel eens.
Lieve Shadow, ik ga je dikke knuffels zeker missen. Je was altijd heel erg aanwezig en het zal zeker heel stil worden hier. Maar ik weet zeker dat je geen gebrek aan aandacht gaat krijgen bij Mario. Zet 'm op ventje! Misschien tot ooit!
Een hele dikke knuffel van je opvangpapa en -mama Rob en Chantal en van de rest van het stel: Yammie, Yara en Yoekie.

Yoni 118

Geplaatst
Kater | 19 jaar | 05-08-2006

Eigenschappen

Kan met katten Ja
Kan met honden Nee
Kan met kleine kinderen Nee
Binnenkat Ja
Naar buiten Niet gespecificeerd
Bij fulltimers Nee

Deel Yoni 118

Link gekopieerd!

Scroll of dubbelklik om in te zoomen
Yoni 118
/

Zwerfkat in Nood II is een vereniging zonder winstoogmerk (VZW) die de allerkleinsten, de zieken of gehandicapten onder de zwerfkatten hulp wil bieden.

Contactinfo

t.a.v. Zwerfkat in Nood II
Kraaibornstraat 49
3700 Tongeren
Belgiƫ

STEUN ONS

Trooper Donate

© 2026 Zwerfkat in nood II