Hey! Hallo!
Ik ben Zouzou. Ik ben geboren op een boerderij waar ik samen met enkele andere katten ben opgegroeid. Ik ben nog een kat van het oude type. Ik ben een survivor. Jagen is voor mij geen spelletje maar “serious business”.
Na enkele maanden werd ik daar opgehaald en kwam ik in de opvang waar ik na een tijdje op zoek mocht naar een eigen huisje. Dat was een grote verandering voor mij. Ik heb daar veel geleerd, maar sommige dingen moet ik nog altijd op mijn eigen tempo ontdekken. Met sommige katten kon ik overweg en met anderen niet. Drukke kindjes waren ook mijn ding niet waardoor ik steeds verder in mijn schulp kroop. Met spijt in het hart kwam ik terug in de opvang terecht waar ik voorzichtig met kleine stapjes weer me zelf leerde ontdekken.
En wat blijkt… Ik wil vooral dat andere katten mij met rust laten, weet je … als je mijn stamboom gaat natrekken, wees maar gerust dat ik nog afstam van de echte faraokatten in de woestijn … dat waren ook solitaire jagers met stijl en respect. Dus je kan mij best alleen adopteren.
En ik moet wel je iets bekennen … aangezien ik opgegroeid ben op een boerderij tussen andere katten zijn mensen nog wat spannend voor mij. Als je mij adopteert vraag ik dus geduld. Geen haast, geen druk. Maar geloof me: ik beloon dat. Stap voor stap op mijn tempo kom ik dichterbij. Je zal zien, ik ga elke dag wat meer proberen. En voor je weet kom ik op je bureau mijn natvoer opeten.
Pureestickjes mag je mij elke dag eentje geven, dat vind ik heel fijn om aan een mens te wennen. Strelen is voorlopig mijn ding nog niet. Daar ben ik eerlijk in. Maar ik zoek wel contact met je, ik kijk naar je, ik volg je bewegingen, ik ben graag in dezelfde ruimte. Als ik mij goed voel dan geef ik je een echte “cat kiss”, echt waar, als jij knippert met je ogen dan knipper ik terug. Zo zeggen wij katten als het goed zit. En je kan zelfs miauwgesprekken met mij aangaan, ik babbel terug.
Spelen doe ik heel graag, ’s nachts krijg ik de zoomies en ren ik achter denkbeeldige prooien. Geweldig is dat. Jagen is serious business, zoals ik al zei. Ik speel heel graag met de laserpointer en met hengeltjes. ’s nachts kom ik graag onder je bed zitten want ik ben graag bij mijn mensje. Overdag lig ik gezellig in mijn mandje en hou je rustig gezelschap. Ik ben er. Ik zie je. Ik volg je.
Dus … krijg ik een kansje bij jou thuis?
| Kan met katten: |
Nee |
| Kan met honden: |
Nee |
| Kan met grote kinderen: |
Ja |
| Kan met kleine kinderen: |
Nee |
| Moet naar buiten kunnen: |
Niet naar buiten |
Wilt u meer info over deze poes? Mail ons dan nu!
|